Sony Xperia 1.1 може перевершити за якістю зйомки 8К Samsung Galaxy S20

  1949

  Ось уже кілька років поспіль Sony діє за одним сценарієм: на виставці MWC вона представляє свій головний флагман сезону, а восени на IFA виходить його вдосконалений варіант. В цьому році компанія змушена буде відійти від цієї стратегії через скасування виставки в Барселоні.

  Коли варто чекати анонс флагмана Xperia 1.1, невідомо. Компанія не визначилася з датою релізу. Зате не байдикують інсайдери, що розкрили цікаві особливості смартфона. За їхньою інформацією, у випадку з Sony Xperia 1.1 виробник може відійти від практики встановлювати свої датчики в камерах. Перевагу буде надано сенсорам від конкурента – Samsung.

  Зокрема, Xperia 1.1 може запропонувати той же набір датчиків, який встановлений в Samsung Galaxy S20+: 12 Мп (f/1.8) + 64 Мп (телеоб’єктив, f/2.0) + 12 Мп (широккутний, f/2.2) + ToF. З чуток, 2 або навіть 3 з них будуть модулі від Samsung. Датчики зображення Sony одні з кращих в світі й складно зрозуміти, чим могла керуватися компанія, відмовляючись від власних сенсорів. Визнання переваги конкурента? Або ця інформація фейк?

  Однією з фішок камери стане можливість писати відео у форматі 8К з підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR. Тоді як той же Galaxy S20 не отримав HDR для режиму зйомки 8К.

  Крім того, прийшло повідомлення, що готується до виходу Xperia 9, який запропонує дисплей з широким «чолом», чипсет Snapdragon 765 і потрійну тильну камеру.

  Джерело: pocketnow.com


  • не пропусти

  • магазин