iPhone 12 виявиться дефіцитним смартфоном

  229

  Інженери Apple не можуть фіналізувати пристрій у відведені терміни.

  Коронавірус не тільки забрав безліч людських життів, він ще й заважає індустрії. Спочатку були затримки з постачаннями компонентів, потім зупинилися заводи, вчора була скасована найбільша виставка-форум MWC 2020 року, а у вересні може трапиться дефіцит iPhone 12.

  Про це пише відомий ресурс DigiTimes. За його даними, Apple не відправила інженерів в Китай для проведення інженерно-перевірочного тесту (Engineering Validation Test, EVT) iPhone 12. EVT проводиться на прототипах, щоб переконатися, що вони правильно функціонують, відповідають всім специфікаціям і стандартам Apple. Проведення EVT – обов’язкова частина процедури, яка випереджає запуск пристрою в виробництво.

  Далі простий логічний ланцюжок: чим пізніше інженери потрапляють в Китай, тим пізніше стартує виробництво iPhone 12, тим менше буде обсяг складських запасів до вересня і тим виразніше буде відчуватися дефіцит смартфонів на старті продажів. У тому, що виробництво iPhone стартує до прем’єри, ніхто не сумнівається — в цьому зацікавлена і сама Apple, і партнери. Але якщо воно зазвичай починалося в червні, то в цьому році може початися пізніше.

  Цікаво, що бюджетний iPhone SE2 (він же iPhone 9) ця проблема обійшла стороною: його виробництво стартувало ще до панічного закриття заводів. Втім, і в цьому випадку коронавірус, швидше за все, зробить свою справу: прем’єра і старт продажів очікуваної новинки можуть затриматися.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин