Новий безконтактний ґаджет Xiaomi незамінний для батьків

  80

  Він вимірює не тільки температуру тіла, а й будь-якої поверхні.

  Xiaomi через свою платформу колективного фінансування Youpin представила безконтактний інфрачервоний термометр Barcon, який вимірює температуру практично миттєво.

  Для використання необхідно навести пристрій, наприклад, на лоб, натиснути на кнопку, щоб отримати результат всього за одну секунду. Пристрій виконує свою роботу шляхом точного визначення інфрачервоного випромінювання, що випускається з поверхні тіла. Дані обробляються за допомогою професійних алгоритмів для забезпечення точного контролю температури. У діапазоні 35-42 градусів похибка становить не більше 0,2 градуса.

  Безконтактний інфрачервоний термометр Barcon оснащений датчиком температури і датчиком компенсації температури навколишнього середовища для більш точного контролю в режимі реального часу.

  Новий ґаджет підтримує автоматичне збереження зроблених замірів для полегшення спостереження за змінами температури тіла. Є ряд корисних функцій, на зразок попередження про лихоманку, допомоги при неправильному використанні пристрою і так далі.

  https://youtu.be/-ives_mx9Yo

  Світлодіодний екран високої чіткості показує білий текст на чорному тлі. Він добре розпізнається навіть літніми людьми. Пристрій може також вимірювати температуру поверхні, наприклад води або молока, що стане в пригоді для батьків.

  Ціна ґаджета складає 24 долари, продажі почнуться 26 лютого.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин