Показали дизайн Oppo Find X2

  139

  Поступово в мережі спливають чутки про Oppo Find X2. Це означає одне — неминуче наближення анонсу.

  Компанія і не приховує того, що планує показати цю модель в рамках своєї участі у виставці MWC 2020. Очікується, що новинка націлена на тих, хто хоче отримати стильний смартфон і тих, хто любить мобільну фотографію, а також хоче максимум від пристрою.

  У мережі з’явився рендер передбачуваного Oppo Find X2, що дозволяє оцінити його дизайн. Виглядає смартфон переконливо і попри те, що він уособлює собою типовий сучасний флагман, його не сплутаєш з іншими пристроями.

  Рамки по периметру дисплея зменшували як могли і потрібний ефект повноекранності досягається за рахунок досить тонкого підборіддя, а також невеликого «кругляка» фронтальної камери, в основі якої лежить датчик Sony IMX616 на 32 Мп. Перевага надається зігнутій OLED-панелі з частотою оновлення 120 Гц і в неї вмонтували сканер відбитків пальців.

  На тильній панелі встановили систему з трьох датчиків, один з яких перископний і інший досить значних розмірів. З чуток, основна камера одержить 48 Мп датчик Sony IMX689 і буде тут сенсор Sony IMX708.

  Очікується, що Oppo Find X2 запропонує чип Snapdragon 865, оперативну пам’ять LPDDR5, технологію швидкої зарядки потужністю 65 Вт, співпроцесор для Oppo M1 для управління енергоспоживанням і чип NFC.

  Джерело: toutiao.com


  • не пропусти

  • магазин