«Xiaomi Mi 10 вже тут». Флагман порадує не тільки камерою, але і звуком

  928

  Xiaomi розпочала підготовку до анонсу.

  Чанг Ченг (Chang Cheng), що недавно став новим віце-президентом Xiaomi, сьогодні залишив в китайській соціальній мережі Weibo коротке повідомлення, яке говорить «Xiaomi Mi 10 вже тут».

  Це можна розцінити як початок маркетингової кампанії, яка присвячена новому флагману. Раніше повідомлялося, що з 3 лютого почнеться бомбардування різними тизерами, а офіційна презентація відбудеться 10 лютого.

  До речі, в Xiaomi вже підтвердили, що вони остаточно визначилися з форматом презентації. Від реальної конференції із запрошеними гостями відмовилися через спалах коронавірусу. Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro, а також Black Shark 3 будуть представлені за допомогою онлайнової прес-конференції.

  Менеджер з новій продукції Xiaomi Ван Тенг Томас (Wang Teng Thomas) також підтвердив чутки про те, що Xiaomi Mi 10 Pro відправили на тестування в лабораторію DxOMark. Причому це перший смартфон компанії, в якому одночасно будуть тестувати якість камери, а також звукові можливості. Оцінки повинні бути оголошені в ході презентації. Раніше повідомлялося, що Xiaomi Mi 10 Pro має очолити рейтинг кращих камерофонів DxOMark. Схоже, смартфон також порадує і любителів якісного звуку.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин