Розсекретити Xiaomi Mi 10 можуть вже завтра

  1008

  А офіційна прем’єра відбудеться 10 лютого.

  Активність офіційних осіб Xiaomi та Redmi в соціальній мережі Weibo вказує на те, що Mi 10 можуть розсекретити вже завтра. Через ситуацію зі спалахом коронавірусу в Китаї Xiaomi продовжила новорічні канікули більшої частини персоналу до 3 лютого. Але це не торкнулося топ-менеджменту: вчора головні особи Xiaomi зібралися, щоб обговорити ситуацію і події найближчого майбутнього.

  У короткому листуванні в Weibo глава Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) і глава Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) обмінялися думками про ситуацію в Xiaomi Park, а в кінці Лей Цзунь пообіцяв «перевірити ситуацію» ще раз – 3 лютого. І в цій даті багато побачили натяк.

  Вся справа в давній традицї Xiaomi сипати тизерами прийдешньої новинки за тиждень до офіційної прем’єри. З чуток, Mi 10 повинні повноцінно представити 10 лютого, відповідно, завтра може з’явитися перший офіційний тизер смартфона. І саме на нього натякав Лей Цзунь, кажучи про 3 лютого.

  Судячи з усього, навіть не дивлячись на непросту епідеміологічну ситуацію в регіоні, підготовка до прем’єри Mi 10 йде за планом. І це радує. Адже, наприклад, та ж Black Shark задумалася про проведення прем’єри нового флагмана Black Shark 3 в форматі web-трансляції, без реального заходу з запрошеними гостями і журналістами.

  Джерело: ITHome


  • не пропусти

  • магазин