Google автоматично роздрукує і надішле найкращі фото користувача

  874

  Тестується нова підписка для Google Photos.

  Компанія Google почала тестувати нову функцію для свого фірмового сервісу обміну і зберігання фотографій Google Photos (Google Фото). Про це повідомив тематичний ресурс 9to5Google.

  Вибрані користувачі отримали запрошення приєднатися до нового платного сервісу. Оформлена підписка дозволяє щомісяця отримувати 10 копій кращих фотографій, автоматично обраних і роздрукованих Google. Спеціальний алгоритм вибирає світлини для друку зі зроблених користувачем за останні 30 днів.

  Користувачі можуть вибрати основні пріоритети з трьох варіантів — в основному люди та вихованці, в основному пейзажі або всього потроху. За словами компанії, надруковані фото відмінно підійдуть як для холодильника так і для рамочки чи в подарунок.

  Коштує це задоволення 7,99 долара в місяць. Це набагато дорожче, ніж фото, які Google друкує поштучно. Там один знімок обійдеться в 33 центи замість 79.

  Відзначимо, що замовити друк знімків з сервісу Google Photos поки можна тільки в США. Новий сервіс з підпискою теж тестується на американцях.

  Джерело: 9to5Google  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин