Синоптики розповіли про погоду у лютому

  4218

  У січні 2020 року середня місячна температура в Україні очікується 0-3 градусів морозу, у південній частині, на Закарпатті та Прикарпатті – 0-3 градусів тепла, що на 1,5-2,0 градусів вище середніх багаторічних значень

  Про це передає Depo.ua з посиланням на прогноз Укргідрометцентру.

  За інформацією синоптиків, місячна кількість опадів очікується 22-70 мм, в горах Криму до 108 мм, що у західних областях в межах середніх багаторічних значень, на решті території – менше середніх багаторічних значень.

  В Укргідрометцентрі зазначають, що у лютому середня місячна температура повітря складає 0-5 градусів морозу, в Карпатах, на сході та північному сході 6-7 градусів морозу, в Криму від 1 градусів морозу до 4 градусів тепла.

  Синоптики наголошують, у лютому абсолютний мінімум температури повітря становить 27-39 градусів морозу, на півдні країни та Закарпатті 23-34 градусів морозу; абсолютний максимум – 12-20 градусів тепла, у південній частині, Вінницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій областях місцями 21-24 градусів, на високогір′ї Карпат 8-10 градусів тепла.

  Середня місячна кількість опадів у лютому становить 26-46 мм, в гірських районах та на Закарпатті 47-125 мм. Найбільша висота снігового покриву звичайно спостерігається у другій та третій декадах місяця і становить в середньому 5-50 см, на півдні країни сніговий покрив нестійкий.

  “У лютому ймовірні сильний вітер, хуртовини, у східних областях та Приазов′ї – ожеледь”, – нагадали в Укргідрометцентрі.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин