6,7-дюймовий iPhone буде тоншим від iPhone 11 Pro Max і отримає збільшені датчики камери

  143

  Всі чотири iPhone отримають екрани OLED і системи сканування Face ID.

  У мережі з’явилася чергова порція подробиць про майбутні новинки компанії Apple. На цей раз, тематичний ресурс MacOtakara поділився інформацією про чотири нових iPhone, чий дебют очікується восени.

  MacOtakara посилається на джерела в виробничому ланцюжку постачання Apple в Китаї. Всі чотири моделі отримають екрани OLED і системи сканування обличчя Face ID.

  Найбільша і найдорожча модель з діагоналлю 6,7 дюйма виявиться помітно тоншою від торішнього iPhone 11 Pro Max з екраном діагоналлю 6,5 дюйма. Товщина новинки складе 7,4 мм, тоді як у iPhone 11 Pro Max вона становить 8,1 мм. Крім того, модель буде трохи довшою за iPhone 11 Pro Max.

  5,4-дюймова модель по довжині виявиться між iPhone SE і iPhone 8, тоді як мінімум одна 6,1-дюймова – чимось середнім між iPhone 11 і iPhone 11 Pro.

  У молодших моделей (5,4 та однієї на 6,1 дюйма) збережуться подвійні камери, ідентичні iPhone 11. У 6,7-дюймового iPhone буде використовуватися потрійна камера з більшими датчиками в порівнянні з iPhone 11 Pro Max.

   Джерело: MacRumors



  • інші новини




  • не пропусти

  • магазин