Xiaomi Mi 10 не поступиться Samsung Galaxy S20 Ultra в дуже важливому питанні

  97

  Xiaomi і Samsung разом працювали над оптимізацією 108-мегапіксельного датчика зображення.

  Китайські джерела стверджують, що флагманський смартфон Xiaomi Mi 10 отримає камеру, яка не поступатиметься за можливостями камері Samsung Galaxy S20 Ultra. Швидше за все, мова йде про старшу модель Xiaomi Mi 10 Pro, яка вже вирушила на тестування в лабораторію DxOMark. Раніше повідомлялося, що Xiaomi Mi 10 Pro може очолити відповідний рейтинг нових камерофонів.

  Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro повинні представити на спеціальному заході для представників преси, який заплановано на 10 лютого цього року. На наступний день повинна бути анонсована лінійка смартфонів Samsung Galaxy S20.

  Відомо, що Xiaomi і Samsung разом працювали над оптимізацією 108-мегапіксельного датчика зображення, який дебютував в минулому році в смартфоні Xiaomi Mi Note 10. Останній спочатку вийшов під назвою Xiaomi CC9 Pro в Китаї. У Xiaomi Mi 10 повинна використовуватися допрацьована версія оптичного датчика.

  Крім того, очікується, що базова версія Xiaomi Mi 10 повинна стати найдешевшим на ринку смартфоном, який оснащений однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 865 і 108-мегапіксельною камерою.

  У Samsung Galaxy S20 Ultra, в свою чергу, буде мати 100-кратний цифровий зум.

  Джерело: Gizchina  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин