Samsung Galaxy S20+ 5G вперше позує на живих фото

  502

  Смартфон дивує своєю камерою, в якій замість п’ятого датчика — мікрофон.

  Вчора в мережі з’явилися докладні характеристики всіх моделей лінійки смартфонів Samsung Galaxy S20, а сьогодні головний редактор відомого ресурсу XDA-Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) опублікував живі фото реального Samsung Galaxy S20+ 5G.

  Ексклюзивні фото підносяться з невеликою порцією подробиць. По-перше, в основній камері моделі чотири датчики замість п’яти — останній модуль, на подив, зайнятий мікрофоном. Можливо, таким чином в Samsung хотіли поліпшити якість запису звуку під час відеозйомки. Крім стандартного об’єктива в цьому наборі очікується телеоб’єктив, макро і надширококутний.

  Переходимо до екрана. Як повідомив користувач, який надіслав Максу ці фото і побажав залишитися анонімним, екран Galaxy S20+ 5G закруглений в набагато меншому ступені, ніж у попередника. Він взагалі відчувається плоским, як екран Google Pixel 2 XL. Виріз камери менший, ніж у Galaxy Note10 і, як у Galaxy S10 і Note10, в Galaxy S20+ 5G є нанесений на заводі захист екрану. Інша особливість новинки — відсутність клавіші активації помічника Bixby.

  Про апаратну складову подробиць немає, але ніхто не сумнівається, що в цій, а також інших моделях серії, будуть використовуватися однокристальні системи Qualcomm Snapdragon 865 і Samsung Exynos 990.

  Джерело: XDA-Developers


  • не пропусти

  • магазин