Смартфонам і не снилося. Пакети 5G купують мільйонами

  72

  Перші покупці отримують знижку 30%.

  Міністерство промисловості КНР ще влітку видало перші ліцензії на комерційне використання технології 5G трьом провідним операторам мобільного зв’язку. Тестові ділянки 5G-мереж вже запущені, проте повномасштабне комерційне використання 5G в країні поки не почалося.

  Оператори China Mobile, China Unicom і China Telecom повідомляють про рекордний рівень замовлень на пакети 5G. Ще до того, як вони надійшли в продаж попередні замовлення оформили понад 9,3 мільйона користувачів.

  Всі три оператори в Китаї пропонують досить хороші знижки для своїх передплатників, які замовили пакети заздалегідь. China Mobile, China Unicom і China Telecom надають знижку до 30% для перших користувачів 5G.

  Наприклад, клієнти China Mobile, які працюють з оператором понад 5 років, отримують 30-відсоткову знижку на 5G-пакети протягом перших шести місяців. Без оформлення замовлення нові клієнти отримують 20-відсоткову знижку від офіційної ціни при запуску. У операторів China Telecom і Unicom діє аналогічна система знижок.

  Найбільше замовлень (5,6 млн) отримала China Mobile. Оператори China Telecom і China Unicom повідомляють про те, що замовлення на пакети 5G оформили 1,9 млн і 1,8 млн користувачів відповідно. Ціни на пакети стартують з позначки 27 доларів.

  Джерело: Gizmochina


  • не пропусти

  • магазин