Це безумство. Користувач про камеру Google Pixel 4

  7678

  Дівчина не може підібрати слів і повторює «Це безумство! Це безумство!”.

  Компанія Google опублікувала перший рекламний ролик лінійки смартфонів Google Pixel 4, який закликає користувачів переходити на ці смартфони (#SwitchtoPixel).

  У ролику, який називається «Знімай як професіонал», нам показують «реальну людину, яка висловила свою думку». Дівчина розповідає про те, що зі старим телефоном у неї регулярно були проблеми, але вона дуже боялася переходити на Pixel.

  Однак відразу ж після того, як у неї з’явився Pixel, вона просто закохалася в камеру. Вона розповіла про унікальний нічний режим фото. Її друзі щиро вважають, що фотографії, які дівчина викладає в Instagram, були зроблені на професійну камеру. В результаті дівчина не може підібрати слів і повторює «Це безумство! Це безумство!”.

  https://youtu.be/mQvaAwUAoVI

  Google Pixel 4 і Pixel 4 XL отримають подвійну основну камеру в квадратному модулі з датчиками Sony IMX363 роздільною здатністю 12,2 Мп і Sony IMX481 на 16 Мп. Google Pixel 4 XL має діагональ екрану 6,23 дюйма і роздільну здатність 3040×1440 пікселів, молодша – 5,7 дюйма і Full HD+. Обидві моделі отримають 90-герцеві дисплеї, SoC Qualcomm Snapdragon 855 і операційну систему Android 10.

  Презентація Google Pixel 4 очікується 15 жовтня.

  Джерело: YouTube


  • не пропусти

  • магазин