Google повністю оновила браузер Chrome: перелік функцій

  1078

  Google оновила свій браузер Chrome у мобільній та декстопній версіях. Крім набору виправлень, нова версія браузера має спрощений обмін посиланнями. Це стосується не тільки мобільних, але й ПК. Є також угруповання вкладок, перегляд списку. А користувачі гаджетів на Android тепер мають більші можливості для кастомізації.

  Після виходу оновленої версії Chrome 77 користувачі мають можливість переглядати результати пошуку без відкриття вкладки з пошуковою системою. Наприклад, подивитись погоду чи перевести валюту можна без відкривання сайтів. Також рядок пошуку тепер може слугувати калькулятором.

  Ще одне нововведення – можливість швидко ділитися посиланнями з мобільного пристрою. Попередньо включивши синхронізацію і авторизувавшись на ноутбуці і смартфоні під одним обліковим записом Google, можна відправляти посилання на комп’ютер в один тап, без копіювання та пересилання URL вручну.

  Відповідне меню з’явилося в пункті «Поділитися». Додатково в мобільній версії браузера з’явилася можливість компонування вкладок у вигляді плиток, а також їх угрупування. Нарешті, Chrome 77 обзавівся функцією регулювання колірного оформлення інтерфейсу. Оновити Chrome до актуальної версії можна з меню налаштувань браузера. Додаток самостійно перевірить наявність оновлень і після установки попросить виконати перезапуск.


  • не пропусти

  • магазин