Як провести час з дітками у світі ґаджетів

  135

  Дитина проводить багато часу з ґаджетами? Вона надає перевагу їм, а не вам? Чи добре це?

  У сучасному світі діти належать самі собі. Тому більшість свого часу проводять “у ґаджетах”. Ми не говоримо, що треба забути про всі ці “технологічні радощі ХХІ століття”. Десь дитині стане в нагоді ґаджет, а десь – батьки. Адже тепло, любов та їхню підтримку ніщо не замінить. Покажіть дитині, що є так багато всього цікавого і в нашому світі. Зробіть щось шалене. Помрійте разом. Проведіть гарно час. Здивуйте вашу дитину! Використовуйте ґаджети із користю, або взагалі обійдіться без них.

  Не знаєте з чого почати? Почніть із вігвама. Використовуйте пледи, ковдри, столи, стільці, все, що у вас буде під руками. Дитина дізнається, як жили індіанці та сама побуває в їхній ролі. А коли награєтесь, то просто перепочиньте у вігвамі та почитайте книгу про цікаві пригоди. Наприклад, “Як приборкати дракона 3. Історії. Новенькі серед драконів” (вид-во “Ранок”). Дитина із задоволенням послухає її. Разом ви дізнаєтесь про довгу ворожнечу між вікінгами та драконами, про довгоочікуване свято – Сногглток. Про те, як настав мир та запанувала дружба. А також шукатимете Беззубика, який зник з іншими драконами.

  Ввечері чудовим заняттям буде вивчення сузір’їв. Не бійтеся, якщо ви їх не знаєте. Існує численна кількість програм, які розкажуть що це за скупчення зірок та як називаються. Вам потрібно лише наводити телефон на нічні зірки. Хто знає, можливо ви натрапите на сузір’я драконів. Дітлахи полюбляють різноманітні цікаві історії про них. Адже це щось таке невідоме та чарівне. А ось тут в пригоді стане книга “Як приборкати дракона. Прихований світ. Подорож до нового Берку” (вид-во “Ранок”). З дитиною ви відвідаєте новий світ драконів – Берку. Де панує мирне життя. Але їхню ідилію хоче зруйнувати мисливець Гримчак. Гикавка з Беззубиком вирішують захищати жителів рідного міста. Чи все їм вдасться? Ви дізнаєтеся, якщо вирушите з дитиною та нашими відважними друзями у нелегку, але цікаву подорож. І велика ймовірність того, що уві сні побачите власне продовження історії.

  Якщо ваша дитина захоплюється мультфільмами, то спробуйте створити свій власний. Не знаєте який взяти сюжет? Прочитайте книгу “Як приборкати дракона 3. Історії. Ігри драконів” (вид-во “Ранок”). Вона легка для сприйняття. У ній ідеться про Гикавку, який завжди бере участь в іграх, присвячених святу Сногглток. Але щороку приходить останнім. Для початківців ця історія буде в нагоді. Можливо саме зараз ви дізнаєтесь, що у вас підростає майбутній кінематограф.

  Бажаєте, щось простіше, тоді вигадайте своє власне продовження історії. Візьміть за основу книгу “Як приборкати дракона 3. Прихований світ. Відкриття прихованого світу” (вид-во “Ранок”). Вона легко сприймається навіть дітьми від 3 років. До того ж, у ній багато фантастичних та захопливих моментів: перше кохання Беззубика, пригоди кумедного мисливця Гримчака. Який ні перед чим не зупиниться, щоб дістатися своєї цілі – взяти в полон Беззубика. Заінтригуйте своїх рідних неймовірною розв’язкою пригод вікінга та дракона.

  Можливо саме так ваша дитина відволічеться від світу ґаджетів та порине у світ книголюбів. Буде з користю використовувати сучасні технології та ділитися з вами своїми успіхами. До того ж видавництво “Ранок” підготувало приємний сюрприз: на Форумі Видавців ви знайдете не лише книги “Як приборкати дракона”, але й серію коміксів про нерозлучних друзів.

  Статтю підготовлено у Видавництві РАНОК


  • не пропусти

  • магазин