IFA 2019: Harman представила нові бездротові колонки під маркою JBL

  257

  На виставці IFA 2019 Берліні компанія Harman представила нові версії бездротових колонок JBL.

  Pulse 4 – портативна модель в яскравому сяючому оформленні. Під прозорою пластиковою оболонкою розташована панорамна LED-панель. Кольори і форма «плям» на ній залежать від музики і від налаштувань: наприклад, можна сфотографувати в додатку JBL Connect предмет в приміщенні, і Pulse 4 буде «мімікрувати» під нього.

  Крім того, необмежену кількість колонок можна об’єднати без проводів і під’єднати до одного джерела сигналу. Заявлений час автономної роботи – 12 годин. Пристрій має сертифікат захисту IPX7. Ціна — близько 200 доларів.

  Стаціонарна розумна колонка JBL Link Music багато в чому схожа на Apple HomePod, але працює з голосовим помічником Google Assistant. Пристрій підтримує Chromecast і AirPlay 2, а серед бездротових інтерфейсів є не тільки Bluetooth, але і Wi-Fi. Очікувана ціна – 100 доларів.

  JBL Link Portable відрізняється від Link Music більш витягнутою формою, а також можливістю працювати автономно, від вбудованої батареї — повного заряду вистачить на 8 годин. А підзарядка проводиться на станції-підставці.

  Також Link Portable має захист від води на рівні IPX7. Ціна – 150 доларів.


  • не пропусти

  • магазин