Apple Music став доступний в будь-якому браузері

  109

  Ось нарешті і сталася довгоочікувана багатьма подія. Популярний музичний сервіс Apple Music, запущений понад три роки тому, тепер можна використовувати не тільки через iTunes і на продукції «яблучної» корпорації, але ще і через веб-браузер. Сьогодні, 6 вересня 2019 року, американська корпорація почала тестувати його веб-версію, яка доступна для використання в будь-яких браузерах, в тому числі в таких відомих, як Chrome, Opera, Firefox, Safari і багатьох інших.

  Більш того, використовувати даний сервіс можна навіть на смартфонах і планшетах, просто відкривши спеціальну веб-адресу в мережі. Нововведення поки що має статус бета-версії, але в найближчі кілька місяців сервіс запрацює в вигляді фінальної версії.

  За словами розробників, сервіс Apple Music повноцінно працює в будь-яких веб-браузерах і на будь-яких платформах з підтримкою таких. За рахунок цього слухати музику тепер можна навіть на Linux, Android, Windows, KaiOS і будь-яких інших ОС для електроніки, доступних зараз на ринку. Користувачам доступний майже весь функціонал, який присутній в додатку для iPhone, iPad і Mac. Можна слухати радіо, переглядати свої музичні треки, використовувати персональні рекомендації і користуватися величезною безліччю інших нововведень. У найближчі місяці Apple обіцяє надати можливість використовувати смарт-плейлисти, відеоролики і навіть прямі трансляції від радіостанції Beats 1.

  Якщо говорити про комп’ютерну версію сайту Apple Music, то вона в повній мірі повторює зовнішній вигляд фірмового додатка для доступу до сервісу в операційній системі macOS Catalina, яка зараз знаходиться в стадії тестування. Єдиний недолік веб-версії музичного сервісу від «яблучної» корпорації в тому, що він може перешкоджати завантаженню треків для їх прослуховування без підключення до інтернету. Втім, воно і зрозуміло, адже браузери не надають такі можливості. Поступово функціональні можливості веб-версії сервісу розширюватимуться.

  Поза будь-яких сумнівів, подібним чином Apple зможе зробити свій музичний сервіс набагато більш доступним для широкого кола користувачів, адже тепер використовувати його можна навіть на будь-якій техніці, яка не має ніякого відношення до iOS і macOS. Щоб отримати доступ до веб-версії музичного сервісу Apple Music необхідно відвідати веб-сайт https://beta.music.apple.com/us/browse, а потім увійти в свій обліковий запис.

  Як і було сказано раніше, поки що ці програми є у вигляді бета-версії, тому в його роботі можуть траплятися різні неполадки і баги, але всі такі будуть оперативно вирішуватися в міру їх виявлення.


  • не пропусти

  • магазин