Топ-10 найбільш потужних смартфонів за підсумками серпня

  755

  Вже давно стало традицією, що розробники бенчмарку AnTuTu складають свій рейтинг найбільш продуктивних пристроїв. Регулярно подібний табель рангів публікується стосовно ринку Китаю.

  Ось і зараз з’явився черговий рейтинг найпотужніших Android-смартфонів, складений за підсумками серпня. В основу його складання було покладено результати, які смартфони продемонстрували за підсумками забігу в новій 8 версії бенчмарку.

  Лідером заліку став ігровий Xiaomi Black Shark 2 Pro в версії з 12/256 Гб пам’яті, який зумів набрати майже 470 тисяч «папуг». На другій сходинці табеля рангів виявився ще один геймерський мобільник ASUS ROG Phone 2 з результатом 469 590 балів. Потрапила в трійку лідерів і топова варіація OnePlus 7 Pro з 12/256 Гб пам’яті, яка набрала в бенчмарку трохи більше ніж 447 тисяч очок.

  На четвертому місці опинився Nubia Red Magic 3, який сьогодні знайде вдосконалену версію на базі Snapdragon 855 Plus. І саме ця новинка цілком може стати наступним лідером рейтингу AnTuTu.

  З п’ятого по десятий рядки зайняли OnePlus 7, Black Shark 2, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, ZTE Axon 10 Pro 5G, Meizu 16s і Redmi K20 Pro.


  • не пропусти

  • магазин