Google викотила фінальну версію Android 10

  96

  Через півроку після виходу першої бета-версії Android 10, Google анонсувала стабільну збірку десятої версії зеленого робота. Компанія змінила в цьому році підхід до найменування версій прошивок, відмовившись від назв на честь солодощів, вважаючи за краще звичайне числове позначення.

  Android 10 приносить з собою нову повноекранну жестову навігацію, темну тему, розширені настройки конфіденційності та ряд функцій на основі машинного навчання, покликаних поліпшити користувалцький досвід.

  Серед інших нововведень назвемо Live Caption для автоматичного захоплення відео і розумні відповіді, що пропонують користувачеві на вибір декілька варіантів. Android 10 має низку функцій для складних пристроїв і дозволяє контролювати, де і коли здійснена передача даних.

  Першими встановити Android 10 «по повітрю» зможуть власники Pixel-пристроїв, а гаджети інших виробників отримають нову версію операційної системи пізніше. Разом з новою прошивкою приходить і вереснева латочка безпеки.

  Звучали прогнози, що OnePlus в один день з пристроями Google оновить свої смартфони. На момент написання статті підтвердження приходу Android 10 на якісь мобільники OnePlus, немає.


  • не пропусти

  • магазин