У Windows 10 з’явилася можливість перевстановлення системи із хмари

  2256

  Вона доступна в Windows 10 Insider Preview Build 18970

  Скоро про необхідність підключати до ПК накопичувач з локальною копією ОС Windows для переустановлення останньої можна буде забути — в операційній системі з’явилася можливість перевстановлення мережею з хмари. Вона реалізована в Windows 10 Insider Preview Build 18970.

  В описі функції Reset this PC так і зазначено: «Ми чули відгуки про те, що деякі з вас [користувачів] вважали б за краще використовувати високошвидкісне підключення до Інтернету, щоб прискорити цей процес, просто завантаживши Windows».

  Така можливість дійсно може бути потрібна багатьом, оскільки спрощує процедуру, однак при установці виводиться попередження про те, що всі призначені для користувача програми будуть видалені (а якщо відзначений пункт «Видалити все», то будуть стерті і призначені для користувача файли), а також буде потрібно викачати з мережі не менше 2,86 ГБ настановних файлів.

  Якщо скористатися цією функцією, то буде встановлена та ж збірка і версія ОС, яка стояла до цього. Скористатися перевстановленням з хмари можуть користувачі будь-яких ПК і ноутбуків, однак поки функція доступна тільки у версії Insider Preview – в призначеній для користувача версії ОС вона з’явиться пізніше.


  • не пропусти

  • магазин