Представлені розумні годинники Fitbit Versa 2

  89

  Годинник повинен з’явитися в продажу 15 вересня.

  Компанія Fitbit офіційно представила розумні годинники Fitbit Versa 2, додавши в них кілька нових функцій, щоб більш успішно конкурувати з іншими гравцями даного ринку.

  Fitbit Versa 2 оснащені AMOLED-дисплеєм, а також корпусом з обробкою з анодованого алюмінію. Як і очікувалося, розумні годинники отримали функцію завжди включений дисплей Always-On, яку можна активувати в меню.

  Fitbit Versa 2 також отримали більш продуктивну платформу. Що стосується часу роботи від батареї, то Fitbit Versa 2 можуть протриматися до 5 днів без підзарядки або до 2 днів при постійно включеному дисплеї.

  Одним з ключових доповнень Fitbit Versa 2 є інтеграція голосового помічника Amazon Alexa, який зможе шукати інформацію в мережі, розповідати про прогноз погоди, читати повідомлення і так далі. Крім того, ви також можете керувати іншими розумними пристроями з Amazon Alexa за допомогою Fitbit Versa 2.

  Fitbit Versa 2 оснащені функцією аналізу тривалості і якості сну, також є тихий режим, в якому вас не будуть турбувати повідомлення. Звичайно ж, є функція цілодобового контролю частоти серцевих скорочень і підтримка декількох видів фізичної активності.

  Годинники можна не знімати в душі і в басейні (5 АТМ), до речі, вони можуть відслідковувати кожен гребок при плаванні. В ході тренувань ви також можете використовувати годинник для управління музикою. Користувачам запропонована величезна кількість циферблатів на вибір.

  Fitbit Versa 2 вже доступні для попереднього замовлення за ціною 200 доларів, годинники повинні з’явитися у продаж 15 вересня.


  • не пропусти

  • магазин