Галерея дня: складаний смартфон Xiaomi з гнучким екраном в оновленому дизайні

  768

  Він набагато товстіший, ніж було показано спочатку.

  Днями компанія Xiaomi отримала патент на свій перший складаний смартфон з гнучким екраном від бюро інтелектуальної власності Європейського союзу. Тепер голландський ресурс LetsGoDigital створив на основі схематичних ескізів та описів з патенту якісні зображення смартфона.

  Особливу увагу LetsGoDigital приділив зміненому дизайну розробки Xiaomi. Як і модель, показана на початку цього року, запатентований апарат має єдиний гнучкий дисплей, який можна скласти двічі.

  У порівнянні з тим, що Xiaomi показала на початку року, пристрій виглядає набагато товстішим. Його доведеться повністю розгорнути, щоб зробити знімок на основну потрійну камеру. Це не дуже зручно і буде схоже на спроби зробити фото на планшет.

  Фронтальної камери у смартфона не видно. Судячи з усього, її взагалі немає, якщо тільки Xiaomi не використала нову технологію з прихованими під екраном датчиками. У нижній частині розташований порт USB Type-C, а ось роз’єм 3,5 мм для навушників відсутній.

  У патенті смартфон не показаний складеним, але автори LetsGoDigital дозволили собі пофантазувати і показали, як ґаджет буде виглядати, складаючись в обидві сторони.

  Офіційний дебют складного смартфона Xiaomi можна очікувати ближче до кінця року під назвами Xiaomi Mix Flex або Dual Flex.


  • не пропусти

  • магазин