Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані – це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи.

669

Відкритий тільки в 1952 році, водоспад Баатара в Лівані – це не просто незвичайний водоспад. Можна сказати, що він справді фантастичне творіння природи. Водоспад спадає з висоти 255 метрів у величезну вапнякову печеру юрського періоду. Його вік становить 160 мільйонів років.

Розташований він на Маунтін-трейл (Mountain Trail) в Лівані, а прірва, в яку він спадає, відома як «Прірва трьох мостів» (Three Bridge Chasm). Своєю назвою вона зобов’язана тому, що при падінні в долину потік проходить через три природних моста, кожен з яких нависає над іншим.

Водоспад досягає своєї могутності, коли починають танути сніги, і вода каскадами падає в прірву. У 80-роках вчені пофарбували воду і виявилося, що, в кінцевому рахунку, вона виходить у районі села Мгхарет-аль-Гхауагір

Водоспад є одним із самих чудових геологічних формацій на планеті. Розглядалося питання про обладнання його захисними пристроями та протягуванні каната або інших подібних пристроїв підйому для обслуговування спортсменів. На щастя, ця ідея була відкинута, оскільки влада порахувала, що установка подібного обладнання порушить незрівнянну красу цього місця

Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані - це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи. (1)

Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані - це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи. (2)

Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані - це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи. (3)

Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані - це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи. (4)

Водоспад Баатара (Водоспад трьох мостів) в Лівані - це не просто незвичайний водоспад, а воістину фантастичне творіння природи. (5)• новини партнерів