Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції

2058

Неосяжні лавандові поля під синім небом провансальським – це зовсім не казка для туристів, а реальність, яку ви зможете побачити своми очима, якщо приїдете в Прованс влітку. Хоча лаванда цвіте в кожному саду і на кожній клумбі Провансу, щоб побачити справжні поля вам доведеться їхати вглиб регіону, дотримуючись однієї з численних Лавандовий доріг – туристичних маршрутів, прокреслених серед полів, лавандових ферм і сіл, споконвіку живуть лавандою і всім, що виробляють з цієї щедрої рослини.

Лаванду вирощують в основному на півночі Провансу : в ​​Дром Провансаль ( Drôme Provencale ), високому Воклюзі ( Haute Vaucluse ) і Альпах Верхнього Провансу ( Alpes de Haute Provence ), де ви знайдете найбільші лавандові поля.

У Воклюзі: найбільші лавандові поля культивують в долині міста Сол ( Pays de Sault ). Можете почати з прогулянки по містечку Сол – столиці лаванди і просуваючись в північному напрямку – у бік гори Венту ( Ventoux ) (стежки для прогулянок позначені покажчиками різних кольорів, відповідно до складності ландшафту). Ви можете поїхати в одне з сіл, що оточують Сол ( Aurel, Monieux, Saint Trinit, Saint Cristol ) або досліджувати дорогу з Сол в Апт, заглянувши по дорозі в село Savouillon . У цих місцях знайти лавандові поля не складе труднощів – варто вийти за межу поселень. Відвідайте одну з майстерень по дистиляції лавандового масла. Пора цвітіння лаванди: початок липня – кінець серпня. Свято лаванди проходить в Сол 15 серпня.

У Дромі Провансаль : лавандові поля ви знайдете повсюдно, вони чергуються з виноградниками, полями пшениці та соняшників. Вибирайте напрям до душі: на південному заході лавандові поля оточують Ніон ( Nyon ), на північному сході навколо Лаборел ( Laborel ), на самому півдні прекрасні поля навколо Ферассьер ( Ferrassières ), або у самого підніжжя Альп навколо Ейгале ( Eygalayes ). Пора цвітіння: середина червня – кінець липня.

В Альпах Верхнього Провансу : знаходиться місце, що претендує на пальму першості головного виробника лаванди в Провансі – плато Валенсоль ( Plateau de Valensole ). Приїжджайте в Валенсоль – місто в серці найбільшого лавандового поля у Франції і вирушайте в напрямку Дінь-ле-Бен ( Digne les Bains ), по дорозі зупиніться в Ріез, Пюмассон або Мезел ( Riez, Puimoisson і Mézel ). З Мезел їдьте на північ до Дінь-ле-Бен або на південний схід до Кастелане – в будь-якому випадку ви не проїдете повз лавандових полів. Пора цвітіння: середина червня – кінець липня. Ви виявите лавандові поля в Альпах Верхнього Провансу навколо Форкалькье ( Forcalquier ), в департаменті Воклюз, на південному заході навколо села Кустелле ( Coustellet ), де відкрито музей лаванди, і на плато Клапаред ( Plateau des Claparèdes ).

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (1)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (2)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (3)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (4)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (5)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (6)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (7)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (8)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (9)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (10)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (11)

Дивовижна краса неосяжних лавандових полів на півдні Франції (12)


• не пропусти• новини партнерів