Секрети та правила оформлення ванної з глянцевого журналу (фото)

1718

Будь-який будинок розділений на зони, частина яких оформляється зазвичай для свого задоволення, а частина з урахуванням інтересів гостей. Ванна кімната, нехай навіть невеличка, зрештою має найбільший вплив на загальне враження про будинок і його господарів. Створення гарного, функціонального і модного інтер’єру – набагато простіше завдання, ніж може здатися, потрібно лише прислухатися до простих порад.

Правильно продуманий інтер’єр ванної кімнати – це той інтер`єр, який об’єднує форму з функціональністю. В огляді буде зроблено наголос на першу складову, але не можна забувати і про другу.

1. Стиль

Різноманітність стилів інтер'єру ванної кімнати
Різноманітність стилів інтер’єру ванної кімнати
Інтер'єр в тосканському стилі
Інтер’єр в тосканському стилі

У ванній кімнаті є можливість створити унікальний стиль, що відрізняється від загального стилю будинку. Фактично, це навіть необхідність. Навіть маленька ванна повинна перетворитися на окремий дивовижний світ, що дозволяє втекти від повсякденності і монотонності. Найкращими ідеями стануть теми, навіяні вікторіанською епохою. Середземноморським, голлівудським або богемским стилем, у яких є свій неповторний характер. Втім, цікаві так само інтер’єри ванних кімнат, оформлені в індустріальному або рустикальном стилях, вони мають зовсім іншу атмосферу.

2. Умивальник

Мармурова раковина з бронзовим змішувачем на дерев'яній стільниці
Мармурова раковина на дерев’яній стільниці
Оригінальні раковини у ванній
Оригінальні раковини у ванній

Умивальник з тумбою у ванній кімнаті, мабуть, можна вважати одним з головних предметів, що визначають стиль декору. Він займає значну площу і виділяється з-посеред інших деталей. Тому це має бути не просто умивальник, краще придивитися до вінтажних моделей у стилі арт-деко. Вони популярні в усьому світі.

3. Колір

Колір фуксії в інтер'єрі від Flegel's Construction
Колір фуксії в інтер’єрі від Flegel’s Construction
Різноманітність колірної гами в інтер'єрі ванних кімнат
Різноманітність колірної гами в інтер’єрі ванних кімнат

Найчастіше дизайнери не радять у невеликих приміщеннях використовувати занадто багато кольорів і відтінків. Краще вибрати 2-3 з нейтральної колірної гами. Але у випадку з ванною кімнатою про це правило можна забути. Можна бути вільним у своєму виборі. Переважання рожевого, бузкового, кольору фуксії допоможе створити романтичну атмосферу, а ось золотий, чорний і срібний служитимуть як нейтральний фон для створення елегантного інтер’єру.

4. Живі стіни

Шпалери в інтер'єрі ванної кімнати
Шпалери в інтер’єрі ванної кімнати

Інтер’єр – це не тільки колірна гама, це ще й матеріали. У сучасних ванних кімнатах для оформлення стін все частіше використовують шпалери, хоча б частково. І цьому є пояснення. Шпалери дозволяють доповнити інтер`єр візерунком і текстурою, роблять вони це з легкістю. Вибір їх нескінченний, можна підібрати на будь-який смак.

5. Дзеркала

Дзеркала в інтер'єрі ванної
Дзеркала в інтер’єрі ванної

Якщо умивальник – це основа ванної кімнати, то дзеркало на стіні можна порівняти з кремом на торті. Воно повинно повністю відповідати стилю умивальника, щоб підкреслити загальну тематику кімнати. Все має значення – і форма, і рама. Кожна деталь важлива, оскільки може змінити весь вигляд ванної.

6. Освітлення

Powder-Room-14

Ніхто не очікує, заходячи у ванну, побачити там сяючий сотнями вогнів палац. Не потрібно перейматися з приводу розмірів. Замість цього краще застосувати кілька прийомів, що дозволяють візуально розширити простір. Освітлення може зіграти тут основну роль. Люстри і світильники, що поєднуються з дзеркалами та умивальником, допоможуть перетворити ванну на мрію. Не забувайте, що поняття правильного освітлення не є синонімом яскравого освітлення. Ванна кімната з приглушеним світлом буде виглядати набагато цікавіше і роскішніше.

7. Прикраси

Картини у ванній кімнаті від Royal Home Improvements
Картини у ванній кімнаті від Royal Home Improvements
Дзеркала в інтер'єрі ванної
Дзеркала в інтер’єрі ванної

Щоб ваша ванна кімната засяяла, потрібно створити більше вільного простору. Жодних зайвих дрібниць. Вдалим рішенням буде гарна настінна прикраса, чи оригінальна ваза зі свіжими квітами на туалетному столику.• не пропусти