Ким ви є за індіанськими знаками Зодіаку: незвичайний гороскоп

1954

У індіанців Центральної Америки теж була карта зоряного неба, але про знаки Зодіаку вони нічого не чули.

Але своє символічне уявлення про них, зрозуміло, було і у них. Всі знаки індіанського Зодіаку носили імена тварин.

Справа в тому, що майже всі індійські племена і цивілізації були переконані, що кожна людина має певну спорідненість з певним видом тварини. З яким саме – залежало від дати народження.

Ось характеристики особистостей, які пов’язували з тим чи іншим сузір’ям корінні жителі Нового Світу:

Видра

i1

20 січня – 18 лютого

Люди, що народилися під знаком Видри, зазвичай вигадливі і схильні до аномальної поведінки. Тому їх так важко зрозуміти. З іншого боку, якщо зайняти таких людей творчістю, то можна домогтися дуже хороших результатів.

Видра дивиться на світ незвичайним способом, але при цьому у неї блискучі уява та інтелект. Це дає їй перевагу над іншими.

Видра може стати дуже уважним і турботливим другом.

Якщо дитину Видру виховувати в гідному середовищі, то вона виросте чуйною, сміливою і чесною людиною. Але якщо її «забити», тобто придушити в Видрі творче начало, то з неї вийде недобросовісний, постійно нервовий і відчужений від суспільства соціопат.

Вовк

i2

19 лютого – 20 березня

Вовк – глибоко емоційний і захоплюється. Найбільше Вовк цінує любов, і він теж здатний любити по-справжньому.

Разом з тим, Вовки можуть поєднувати в собі і потреба в любові, і бажання бути незалежними. Якщо людина, що народилася під цим знаком, не може швидко знайти свою любов і одружитися з нею, то вона цілком може прожити все життя на самоті.

Вовк – пристрасний, щедрий і ласкавий коханець. Але якщо відкинути його, він може стати надто нав’язливим і мстивим.

Сокіл

i3

21 березня – 19 квітня

Природжений лідер, Сокіл завжди знаходить ідеальні рішення в складних ситуаціях. Відповідно до уявлень індіанців, ця тварина ніколи не витрачає час даремно і вміє кувати залізо, поки гаряче. Тому з Соколів зараз повинні виходити ідеальні бізнесмени.

Сокіл вміє брати на себе ініціативу, хоча добре досягає успіху тільки в командних видах спорту. Все тому, що люди, що народилися під цим знаком, зазвичай надзвичайно самовдоволені і гордовиті. Дуже часто їх називають зарозумілими.

Сокіл – прекрасний коханець, здатний підтримувати пристрасть у відносинах роками. З іншого боку, багатьох дівчат буде дратувати його грубість, нетерплячість, нетерпимість до слабких.

Бобер

i4

20 квітня – 20 травня

«Візьми на себе відповідальність, адаптуються до ситуації, подолай себе і спаси всіх», – такий девіз Бобра.

Бобри – ідеальні наймані працівники: вони роблять все з максимальною ефективністю і результатом. З них навіть виходять не просто звичайні виконавці, а хороші керівники: для цього у Бобрів є і кмітливість, і вміння мислити стратегічно, і витривалість.

Проблеми в житті Бобрів починаються зазвичай тоді, коли вони надмірно чимось захоплюються і не можуть зупинитися навіть тоді, коли очевидно, що їхні зусилля не приносять ніякого результату. На жаль, Бобри також частіше за інших живуть «на автопілоті» – а в старості скаржаться, що «так нічого і не бачили в житті».

Бобри лояльні, корисні, і на них завжди можна покластися. Але живучи з такою людиною, будьте готові до того, що він може «задовбати» вас своєю правильністю.

Олень

i5

21 травня – 20 червня

Ця тварина для індіанців завжди було символом слова «муза». Олень надихає інших людей своєю жвавістю і кмітливістю. І він буквально завжди може виробляти жарти за індивідуальним замовленням.

Олень може розсмішити будь-кого. Зазвичай люди цього знака класно співають.І майже всі Олені – неперевершені співрозмовники. Олень – завжди бажаний і частий гість на званих обідах. Він завжди в курсі того, що відбувається з людьми з його кола спілкування, завжди знає підхід до кожного. Навіть якщо всі члени колись однієї компанії пересваряться один з одним, Олень буде дружити з кожним з них окремо. А іноді – і намагатися всіх помирити.

Втім, якщо Олень буде вихований в поганій сім’ї, то з нього вийде примхливий, ледачий і дволикий егоїст.

Дятел

i6

21 червня – 21 липня

Дятли в індійській традиції – виховані і тактовні тварини. Вважається, що люди цього знаку – неперевершені слухачі, абсолютні емпатії, які завжди на вашому боці. І вони завжди поруч, коли вам потрібна підтримка.

Все це робить Дятлів відмінними батьками, чудовими друзями і партнерами.Вони скромні, спритні, високоорганізовані.

Якщо Дятел виросте в атмосфері любові, то буде дбайливим, відданим і дуже романтичним. Якщо йому пощастить менше, то з нього може вийти сердитий і ревнивий власник. Який до того ж ще й завжди злий.

Лосось

i7

22 липня – 21 серпня

Життя Лосося – постійні пригоди. Все через те, що у людей, народженим під цим знаком, надзвичайно багато енергії. Лосось завжди мотивований і заряджений здоровим оптимізмом.

Працювати з Лососем в одній команді – велике задоволення. Він розумний, кмітливий, вміє працювати швидко і відмінно вливається в будь-який колектив.І він може заражати інших людей ентузіазмом. Тому не дивуйтеся, якщо Лосось навчить всіх колег кататися на лижах або ходити в гори.

Виріс в сприятливому середовищі Лосось буде емоційно стабільним, спокійним, чуттєвим. Якщо він буде рости в поганій сім’ї, то виросте егоїстичним, вульгарним, нетерпимим до інших.

Ведмідь

i8

22 серпня – 21 вересня

Прагматичний і методичний Ведмідь завжди вважає, що для порядку потрібна «тверда рука». Практичність і стійкість Ведмедя робить його відмінним партнером по бізнесу. Ці люди завжди говорять голосом розуму і логіки.

Тим не менш, Ведмеді зазвичай скромні й трохи сором’язливі. Зате якщо вони виростають в атмосфері любові, то швидко стають символами щедрості й опіки.

З Ведмедів – зважаючи на їх терпіння і стриманість – виходять відмінні наставники та вчителі. Але якщо Ведмедя неправильно виховувати, то він виросте дріб’язковим відлюдником-скептиком.

Ворон

i9

22 вересня – 22 жовтня

У Воронів зазвичай дуже багато ентузіазму, тому вони – природжені підприємці та стартапери. А ще люди, що народилися під цим знаком, схожі на жерців або заклинателів: ними легко зачаруватись, вони легко можуть запудрити мізки.

Ворони – люди ідей і думок. З них виходять відмінні політики. Гострий розум у Вороні поєднується з ідеалістичними поглядами і вродженими здібностями до дипломатії.

Якщо не дати Ворону можливість реалізувати себе в цьому середовищі, то він може вирости надмірно романтичним і тихим. Зате у відносинах з ними легко: Ворони вміють сказати правду, не нагрубити, не терплять лестощів і вельми терплячі.

Якщо у Ворона було важке дитинство, то він виросте надмірно вимогливим до себе і навколишніх, непослідовним, мстивим і злопам’ятним.

Змія

i10

23 жовтня – 22 листопада

Під цим знаком в індіанців народжувалися майже всі шамани. Змія – експерт у питаннях духу. Тому з них так часто виходять духовні лідери.

Змія любить, коли її шанують і поважають, тому серед людей цього знаку так багато лікарів. Недолік Змії – майже повне небажання займатися матеріальними питаннями. З Змії рідко коли виходить хороший банкір.

Взагалі, зовнішній світ з усіма його правилами зазвичай дуже лякає Змію. Тому ці люди часто здаються скритними – «самі собі на умі».

У питаннях любові Змія може бути пристрасним, надихаючим, окриляючим коханцем. На жаль, ці люди також часто пригнічені, схильні до насильства і ненормальних перепадів настрою.

Сова

i11

23 листопада – 21 грудня

Сова – це майже завжди жорстокий і вітряний чоловік. Сова настільки добре вміє виживати взимку, що тепло від людських відносин їй не потрібно.

Індіанці вважали, що люди, народжені під знаком Сови, сумні і схильні до підвищеного ризику. Вся ця безрозсудність і тяга до пригод роблять з Сов відмінних мисливців, захисників, солдатів, пожежників, екологів та громадських активістів. З іншого боку, Сови славляться також своєю гнучкістю, тому досягти успіху вони можуть майже в будь-якій професії.

Виховані і щасливі Сови – чутливі, повні ентузіазму, здатні по-справжньому слухати співрозмовників. Хоча якщо вони переживуть психологічну травму, то часто стають депресивними або войовничими і агресивними.

Гусак

i12

22 грудня – 19 січня

Якщо ви хочете реалізувати якийсь амбіційний проект, візьміть в компанію Гуся. Він буде наполегливим, амбітним. Гусак вміє ставити перед собою цілі і досягати їх.

А ще він сповнений рішучості досягти успіху будь-якою ціною. Люди цього знаку постійно з кимось змагаються і конкурують. Навіть з друзями.

З Гусака виходять відмінні бізнесмени і спортсмени. Вони також уміють бути уважними друзями і турботливими батьками. Гусак досягає успіху в усьому, за що б він не брався.

Якщо люди цього знака виростають в любові, то виходять пристрасними, товариськими і уважними членами суспільства. А якщо вони переживуть серйозну травму, то варто враховувати, що у них частіше, ніж у інших людей, спостерігаються нав’язливі ідеї, адиктивна поведінка. Гуси частіше за інших закінчують життя самогубством.

Native American Zodiac Signs
& Their Meaning
VIA Lifter