Які ми негідники: весело про негативні риси усіх знаків Зодіаку

13343

83706091

ОВЕН

Імпульсивна Сволота… Цим все сказано. Відразу після скоєного або просить вибачення – шумно, з посипанням голови попелом і іншими театральними ефектами (щоб завтра знову взятися за старе); або НЕ просить – “гордість не дозволяє”.
Відмазки: “Щось найшло”, “Нечистий попутав” та ін

ТЕЛЕЦЬ

Обачлива Сволота… Повна протилежність Овна. Можна не запитувати: “Ти думаєш, що робиш?” Щей як думає. Заздалегідь розрахував, куди вдарити, щоб було якомога болючіше.
Відмазки: “Ти це заслужив”.

БЛИЗНЮКИ

Легковажна Сволота… Найчастіше просто не розуміє, що поводиться як сволота (півтори звивини до аналізу своїх дій якось не спонукають). Про зроблені капості забуває через 5 хвилин.
Відмазки: “Ти що, образився? ЧОМУ?”

РАК

Нещасна Сволота… Це ви – сволота, а він – безневинна жертва. І так буде завжди, навіть, якщо гидот на його рахунку вдесятеро більше, ніж на вашому. Більше того – він подбає, щоб весь світ дізнався про те, як ви з ним, бідненьким, кепсько обходитесь.
Відмазки: “Ти мене змусив!”

ЛЕВ

Самозакохана Сволота… Він великий, інші – сміття під ногами. Із цим пов’язані всі його паскудства.
Відмазки: “Мені так захотілося”, – максимум.

ДІВА

Злопам’ятна Сволота… Десь колись ви перейшли їй дорогу (або просто невдало висловилися про неї) – отримуйте. Всі ці роки вона просто чекала слушної нагоди.
Відмазки: або тихенько – “Я?! Та як ти міг подумати!”, або, урочисто – “А пам’ятаєш…”

ТЕРЕЗИ

Боягузлива Сволота… Взагалі, 1-е місце в рейтингу сволот. Підла, аморальна істота. Тут збрехав, тут оббрехав, там зрадив – спосіб життя такий. І все через боягузтво.
Відмазки: ніяких. Нашакалив і сховався.

СКОРПІОН

Принципова Сволота… Принципи можуть бути будь-якими, не в суті справа. З точки зору його громіздкого і незрозумілого світогляду, ви порушили якусь заборону і повинні бути покарані. Себе він вважає знаряддям Справедливості (з великої літери, так).
Відмазки: ніяких. І зарозуміло підняте підборіддя.

СТРІЛЕЦЬ

Скандальна Сволота… Нахаба трамвайний. Баба базарна. Отримує задоволення від конфліктів у будь-яких їх проявах.
Відмазки: безглуздий текст, рясно присмачений матом – на підвищених тонах.

КОЗЕРІГ

Обмежена Сволота… Байдужість Тельця + егоїзм Лева + його особиста, неповторна тупість і ще жадібність – як приправи.
Відмазки: “Так вийшло”.

ВОДОЛІЙ

Цинічна Сволота… Почесне 2-е місце. Зробить гидоту тільки для того, щоб посміятися над вашими стражданнями. У нього вроджена вада серця – чи то пак його (серця) відсутність.
Відмазки: “Ха-ха”.

РИБИ

Байдужа Сволота… Почувши крик “Допоможіть!”, Зачинить кватирку і щільніше закутається в ковдру. Не прийде до вас у лікарню, де ви доживаєте на уколах останні дні. Та інше в тому ж дусі.
Відмазки: “Кожен сам за себе, вибач”.• не пропусти