Найкоротший психологічний тест

4876

oguretc_pomidor

Дуже влучно виявляє основні властивості і риси особистості. Пропонуємо прислухатися до свого внутрішнього голосу і відповісти всього на два запитання: що ви більше любите:

А) огірок, чи помідор;
Б) диню, чи кавун?

Огірок і диня

Такий вибір більш характерний для чоловіків, ніж для жінок. Чоловіки цього типу мужні і серйозні. Вони рідко потрапляють під вплив і не схильні до алкоголізму. Серед них багато спортсменів і любителів подорожей. Жінка з таким чоловіком буде почувати себе як за кам’яною стіною – його відповідальність поширюється і на сімейні стосунки. Такі чоловіки цілеспрямовані і легко домагаються бажаної мети. Але у даного типу є й недоліки – огірково-динному чоловікові бракує романтизму, тому якщо жінка чекає від нього квітів, то їй краще не чекати з моря погоди, а прозоро натякнути, що хотілося б отримати в подарунок букет. Жінки цього типу часто стають керівниками, але в сімейному житті вони безпорадні, як діти, – погано готують, не вміють розподілити бюджет, не люблять прати і мити посуд. Однак в особі такої жінки чоловік знайде вірного і розуміючого друга.

Помідор і кавун

Помідорно-кавунові люди веселі і активні. Вони відрізняються підвищеною комунікабельністю, але не завжди бувають рівними в спілкуванні: вибуховість їх характеру нерідко приводить до скандалів. Чоловіки цього типу гурмани. вони ледачі і надають перевагу тапочкам і халату перед рюкзаком і спальним мішком. Жінки помідорно-кавунового складу емоційні, люблять тварин і домашнє вогнище, з ними поруч завжди тепло і затишно. Вони не вміють плести інтриги, але можуть допустити нетактовність, бо говорять те, що думають: щирість – головна психологічна якість помідорно-кавунових людей.

Огірок і кавун

Люди такого складу постійно відчувають душевне сум’яття. Їх зовнішній спокій і стриманість ховають в собі внутрішню напругу. Про таких чоловіків кажуть: в тихому болоті чорти водяться. З огірково-кавуновою людиною живеш як на вулкані – ніколи не знаєш, що буде завтра і яку ідею вона зараз виношує. Огірково-кавунові жінки не влаштовують скандалів через дрібниці – вони збирають образи і в один прекрасний день здатні перебити весь посуд в будинку, нерідко об голову бідного чоловіка. Огірково-кавунові люди – найбільш творчий тип. Вони вміють розмірковувати, серед них часто зустрічаються вчені і винахідники. З іншого боку, якби Остап Бендер проходив цей тест, то він напевно потрапив би в табір огіркової-кавунових людей.

Диня і помідор

Якщо вам близькі саме ці плоди – ви врівноважені, тактовні, спокійні. Ви володієте внутрішнім тактом і чуттєвістю. Ви любите гарні речі і маєте чудовий смак. Динно-помідорні чоловіки трохи жіночні. Дуже часто вони стають художниками, музикантами, загалом, творчість найбільш близько цим людям. Жінки цього складу вразливі, в коханні вони жагучі і постійні. З помідорно-динних жінок виходять віддані, ніжні і турботливі дружини. А ось чоловіки, які належать до даного типу, можуть виявитися самозакоханими егоїстами.

P.S. Найкращі шлюбні союзи укладаються між:
чоловіком «диня-огірок» і жінкою «огірок-кавун»;
чоловіком «диня-помідор» і жінкою «диня-огірок»;
чоловіком «огірок-кавун» і жінкою «помідор-кавун»;
чоловіком «помідор-кавун» і жінкою «помідор-диня».

zdX2fmJOLFQ