Україна може отримати нову зброю

    75

    США готові посилити Військово-морські і повітряні збройні сили України для протистояння російської агресії на Донбасі, розповів  The Guardian  спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.

    За словами спецпреда США, адміністрація президента Дональда Трампа «повністю» готова постачати зброю українським військовим і піти в цьому далі, ніж одні лише протитанкові ракети, які США надали Україні в квітні.

    «Вони захищають країну і щотижня втрачають солдатів. Тому зміцнювати збройні сили, оборонятися і звертатися до інших країн за допомогою – це природно для України. І так само природно, щоб інші країни надали допомогу. І, звичайно, вони потребують допомоги з летальним зброєю, тому що вбивають їх самих », – сказав Волкер.

    Волкер пояснив, що в найближчих переговорах США з Україною мова піде про морському флоті і протиповітряної оборони.

    «Їх флот був захоплений Росією, тому їм потрібно відбудувати флот. Вони також дуже обмежені в повітрі. Думаю, нам доведеться розглянути і протиповітряну оборону », – додав Волкер.

    Волкер сумнівається, що Володимир Путін почне переговори з Україною до президентських і парламентських виборів в наступному році. Втім спецпред США впевнений, що час не на боці Путіна, оскільки прозахідні, антиросійські настрої в Україні стрімко зростають.



    • інші новини