Виграй грант на річну оплату свого навчання у ВУЗі

    127

    20 березня розпочався унікальний в Україні проект ScholarShip, який є досить популярнім в Європі та США. В рамках цієї програми студенти на конкурсній основі отримують матеріальну допомогу за певні академічні досягнення.

    Тепер і українські студенти мають шанс виграти грант на річну оплату свого навчання у ВУЗі у розмірі 12,7 тисяч гривень. Конкурс організовується завдяки сервісу ДельтаКредит та компанії зі створення та просування сайтів CyberShark. Нова програма може стати доказом того, що і в Україні ScholarShip зможе отримати відгук у студентів, які завдяки знанням бажають досягти більшого.

    Отже, якщо ти або твій друг студенти, ви маєте шанс виграти грант на оплату навчання в розмірі 12 700 грн. Щоб його отримати потрібно взяти участь  у конкурсі, переможців якого вибирає жюрі.

    Учасниками проекту ScholarShip-2018 можуть стати:

    • громадяни України, які навчаються в українських ВУЗах на 2-5 курсах,
    • студенти факультетів економіки і/або фінансів або факультетів маркетингу, менеджменту;
    • студенти, які навчаються на контрактній, денній або заочній формах навчання.

    Переможців в ScholarShip вибирають на конкурсній основі після написання аналітичної статті на рос. або укр. мовах. Стаття повинна бути унікальна, об’ємом 1000-3000 слів і раніше ніде не опублікована.

    Детальніше про умови конкурсу читайте на сайтах:

    • грант від ДельтаКредит: https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/
    • грант від CyberShark: https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/

    Оцінка всіх робіт буде проводитися в два етапи:

    1. Перевірка робіт та визначення трьох кращих робіт, авторів яких будуть запрошені на їх захист перед жюрі.
    2. Безпосередній захист статті перед жюрі. У результаті визначать переможця, а інші учасники отримають заохочувальні призи.

    Прийом робіт триває з 20 марта по 15 травня. Оцінювати роботи будуть з 16 травня по 1 червня. Нагородження пройде 5 червня 2018 р.



    • інші новини