Три модулі камери проти чотирьох: Huawei P30 і Honor 20 Pro позують на одній картинці

  89

  Основна камера Honor 20 Pro виглядає солідніше за камеру Huawei P30.

  Ми не раз писали про смартфони Honor 20 і Honor 20 Pro – трохи спрощених, але водночас і більш доступних версіях флагманів Huawei P30 і Huawei P30 Pro. Вони багато запозичують у своїх старших братів, але будуть і відмінності. Якраз відмінності в компонуванні основної камери демонструє опублікована сьогодні картинка.

  Зліва – Huawei P30, праворуч – Honor 30 Pro. Звичайно, логічніше було б бачити зліва Huawei P30 Pro, але доводиться задовольнятися тим, що є. У P30, як відомо, три датчики зображення, а у Honor 20 Pro їх чотири, причому останній навмисне винесено за основний блок. Схожим чином оформлена основна камера у вчорашній новинці Lenovo Z6 Pro, правда, в тій моделі останній датчик ще більше відстає від основного блоку.

  Одночасно наводяться подробиці про сенсори основних модулів камер Honor 20 і Honor 20 Pro. Перший, як повідомляється, отримає модифікований Huawei і Sony датчик IMX586. Його відмінність від звичайного – інша колірна модель: RYYB (Red Yellow Yellow Blue) замість звичайного RGB (Red Green Blue). Датчик RYYB забезпечує якісніші зображення в умовах слабкої освітленості.

  А ось в Honor 20 Pro буде використаний датчик Sony IMX600 з традиційною колірною моделлю RGB. Аналогічна матриця застосовується в основній камері Huawei P20 Pro.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин