Подробиці про характеристики Lenovo Z6 Pro

  58

  Сьогодні Lenovo розродиться ще одним смартфоном і це Z6 Pro. Фото і відео з демонстрацією дебютанта з’явилися тільки на днях, а ось більшість характеристик дбайливо охоронялися. Свіжий витік розповість більше про параметри топової версії флагмана.

  Про дизайн нам відомо, що екран отримає краплю-виріз під фронтальну 32-мегапіксельну камеру. Діагональ дисплея складе 6,39 дюйма і живити смартфон буде акумуляторна батарея ємністю 4000 мАг. Базуватися він буде на однокристальній системі Snapdragon 855 з 12 Гб оперативної пам’яті, а постійної запропонують 512 Гб.

  Раніше передбачалося, що на тильній стороні вишикуються в ряд по вертикалі модулі на 48 Мп + 20 Мп + 16 Мп + 16 Мп. Але зараз прийшло повідомлення, що перевагу віддано датчикам на 48 Мп + 16 Мп + 8 Мп + 2 Мп. Крім підтримки функції Hyper Video, тильна камера повинна дозволити створювати фото дозволом 100 Мп. Обіцяють акумуляторну батарею ємністю 4000 мАг, фірмову оболонку ZUI 11, систему рідинного охолодження, дисплейний сканер відбитків пальців і підтримку об’ємного звуку Dolby Panoramic Sound.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин