Huawei Mate 20 не йде ні в яке порівняння з Xiaomi Mi 9, – глава Xiaomi

  227

  «Huawei Mate 20 дуже сильно не дотягує до Xiaomi Mi 9».

  Вчора компанія Xiaomi представила флагманський смартфон Xiaomi Mi 9, який був практично моментально розпроданий. Що б компанія не говорила про збільшення обсягу поставок, за фактом знайти смартфон у вільному продажу поки не можна.

  Виконавчий директор Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) заявив в ході спілкування з журналістами, що він недавно вирішив познайомитися з флагманським смартфоном Huawei. Після ретельного вивчення смартфона і його можливостей впевненість у перевазі Xiomi Mi 9 у нього тільки посилилася. Він заявив, що Xiaomi Mi 9 значно перевершує Huawei Mate 20 за багатьма параметрами.

  “Після того, як я закінчив вивчати Huawei Mate 20, я був злегка розчарований. У мене була інша інформація, в оглядах, які я бачив, говорилося про дорогі матеріали і інші моменти. Я купив його, щоб гарненько вивчити смартфон конкурентів. У підсумку я лише сильніше повірив в наш флагман. Huawei Mate 20 дуже сильно не дотягує до Xiaomi Mi 9”- лей Цзунь.

  Він додав, що ціну в 750 доларів, які просять за Huawei Mate 20 в Китаї, пояснити досить складно, так як Xiaomi Mi 9 з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті коштує на старті 445 доларів. Глава Xiaomi також заявив, що Xiaomi Mi 9 перевершує Huawei Mate 20 в частині камери і потужності бездротової зарядки.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин