Нові смартфони iPhone отримають більш швидкі модулі Wi-Fi

  31

  Швидкість при підключенні через бездротову мережу буде вище на 40%.

  Зараз вже ніхто не сперечається з тим, що смартфони iPhone, випущені минулої осені, не продемонстрували той рівень продажів, на який розраховувала компанія Apple.

  Очевидно, що Apple докладає всіх зусиль для того, щоб нові iPhone, які будуть представлені у вересні цього року, змогли привернути увагу шанувальників і потенційних нових покупців.
  Чутки вказують на те, що компанія піде на різні дизайнерські зміни, зменшить розмір вирізу у верхній частині екрану, додасть в старшу модель потрійну камеру і так далі. Однак в цій статті мова йде про інше нововведення, яке покращить швидкість передачі даних при підключенні через мережу Wi-Fi.

  За даними, які надають обізнані інформатори, смартфони iPhone 2019 модельного року будуть підтримувати новий стандарт Wi-Fi 6, який організація Wi-Fi Alliance представила тільки в жовтні минулого року.

  Даний стандарт базується на технології IEEE 802.11ax, його використання має дозволити підвищити швидкість при підключенні через бездротову мережу приблизно на 40%. Звичайно ж, реальні результати можуть бути не такими дивовижними, однак Wi-Fi 6 в будь-якому випадку повинен бути швидше Wi-Fi 5, який дебютував ще в 2014 році.

  Особливо відчутним повинен бути приріст при підключенні до публічної мережі з декількома користувачами. Більш того, новий стандарт знижує енергоспоживання мобільних пристроїв, підвищуючи їх автономність.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин