Ніяких бюджетників – тільки флагмани і «середнячки»: HTC хоче позмагатися з Apple

  105

  Вчора компанія HTC представила Desire 12S, і, можливо, він стане останнім бюджетником компанії.

  Тепер тільки флагмани

  За словами президента HTC Taiwan Даррена Чена (Darren Chen), тепер компанія сконцентрується на випуску флагманів і моделей середнього сегмента, відмовившись при цьому від бюджетників. І чекати новинок вже недовго – вони дебютують в першій половині 2019 року.

  В HTC сподіваються, що така стратегія дозволить їм підвищити показники продажів і знову отримувати прибуток. При цьому деякі джерела заявляють, що плани у компанії досить амбітні: вона хоче позмагатися з Apple.

  В принципі, ніякої революції не станеться, тому що і раніше виробник приділяв більше уваги саме топовим смартфонам. Але, можливо, в майбутньому HTC додасть якісь передові технології і знизить вартість своїх флагманів – тоді ще можна буде сподіватися на успіх і якусь конкуренцію з iPhone. В іншому випадку, мобільний підрозділ і далі буде поступово йти на дно, а мрії «боротьби» з Apple так і залишаться фантастикою.

  У будь-якому випадку, заява Чена означає ще й те, що поки компанія не збирається припиняти випуск смартфонів, хоча багато аналітиків, враховуючи нинішній стан виробника, впевнені, що це рано чи пізно станеться.

  Нагадаємо, раніше з’явилися чутки про те, що HTC, навпаки, відмовиться від флагманів в користь бюджетників, але в компанії спростували ці чутки.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин