«Суперфуди не потрібні»: Їх усіх замінить звичайна квашена капуста – експерти

  263

  Цей продукт вважався цінним і раніше, але потім був призабутий. Зараз фахівці визначили його як кращого пробіотика. І без побічних ефектів.

  Як виявилося, «суперфуди» зовсім не потрібні. Як вважають експерти, їх усіх, цілком, замінить звичайна квашена капуста. Ті, хто займаються здоровим способом життя, все частіше починають розуміти, що найбільш дієвими є саме бабусині рецепти. Особливо ті, що стосуються квашеної капусти.

  Далеким предкам не були відомі досягнення сучасної хімії. Однак, частину продуктів вони навмисно квасили, щоб збільшити їх термін зберігання і надати додаткові корисні властивості. Вони не помилялися. У квашеної капусти відомі, як мінімум, 7 корисних властивостей.

  По-перше, це оздоровлення кишківника. Вона сприяє активації розмноження там корисних бактерій. Крім того, така капуста вважається відмінною профілактикою проти виразки шлунка.

  По-друге, вона може значно поліпшити стан волосся і зубів. Лише півсклянки цього продукту містить добову норму необхідного для цього вітаміну К. Проблеми з серцем їй теж під силу. Вітамін С там знаходиться в набагато більш концентрованій формі, ніж в цитрусових. Ті зберігаються і перевозяться занадто довго. Загальне самопочуття організму, джерело пребіотиків та пробіотиків – це також про квашену капусту. Крім того – вона сприяє схудненню.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин