Показали дизайн Sony Xperia XZ4 Compact

  100

  Ось уже кілька років Compact смартфони в модельному ряду Sony мало не єдина пропозиція в сегменті флагманів з топовими характеристиками і невеликим екраном. Їх купують консервативні користувачі, які бажають отримати якісний дисплей з діагоналлю не більше 5 дюймів, топову начинку, непогані камери і все це в компактному корпусі, щоб можна було працювати з ним однією рукою. Попит на такі моделі не великий, але він є, тому Sony і далі продовжить випускати mini-версії флагманів. У наступному році в пару до Xperia XZ4 дадуть Xperia XZ4 Compact.

  Нам дозволили поглянути на компактний смартфон і навіть побіжного погляду достатньо, щоб зрозуміти, що в плані дизайну відмінності від старшого побратима будуть помітними. Якщо у випадку з Xperia XZ4 варто чекати потрійну тильну камеру, то цей флагман в компактному варіанті як і раніше запропонує одинарний об’єктив.

  Схоже, що передня панель – класика смартфонобудування. Тут встановили дисплей з широкими як для наших днів відступами. З інших особливостей відзначимо порт USB Type-C на нижній межі і 3,5 мм аудіоджек на верхньому торці. Джерело, що опублікував зображення Sony Xperia XZ4 Compact, вказує на те, що габарити корпусу складуть 139,9х66,5х9,3 мм, апарат отримає дисплей діагоналлю 5 дюймів і платформу Qualcomm. Анонс смартфона має відбутися одночасно з релізом Xperia XZ4 на MWC 2019.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин