В основі Xiaomi Mi Mix 3 5G лежить SoC Snapdragon 855

  52

  У жовтні Xiaomi представила іміджевий флагман Mi Mix 3 і тоді ж пообіцяла, що випустить спеціальну його версію з підтримкою мереж п’ятого покоління. Точної дати її появи і тих країн, де вона буде доступна, що не озвучили. Запропонували почекати 2019 року, і вся ця історія з виходом 5G-смартфона була створена виключно заради ажіотажу. Схоже, що тепер маркетологи настійно рекомендували Xiaomi показати широкій аудиторії новинку і ще раз нагадати про свої претензії, випустити першою 5G-мобільник.

  В рамках заходу China Mobile Global Partner Conference компанія показала Xiaomi Mi Mix 3, який здатний працювати в мережах п’ятого покоління. Цікаво, що крім появи модему Snapdragon X50 5G тут ще й оновили платформу, встановивши тільки недавно анонсовану систему на чіпі Snapdragon 855. Виробник декларує швидкість передачі даних до 2 Гбіт / с.

  Крім цього сказано, що тут знайшли своє застосування нові розробки компанії в області антен. Ті, хто встиг протестувати новинку, наголошують на тому, що це не прототип, а працездатний апарат, який демонструє високу швидкість завантаження веб-сторінок. Конкретики з датою виходу Xiaomi Mi Mix 3 5G знову немає.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин