Про користь закоханості заговорили навіть вчені

  123

  Фахівці з США довели, що романтичні почуття продовжують життя, захищають від хвороб і позитивно відбиваються на когнітивних можливостях, рішучості, адекватності і самопочутті.

  Вчені із Західної Вірджинії провели незвичайне дослідження, за результатами якого заговорили про неймовірну користь закоханості. В ході своєї роботи дослідники намагалися визначити, як піднесені почуття впливають на людський мозок, і зробили висновок, що закоханість впливає на всі системи людини, надаючи лише позитивний вплив.

  Згідно з висновками фахівців, люди, які вміють любити, живуть значно довше – романтичне почуття впливає на організм людини як чарівний «лікувальний» ефект, отож: закоханість сприяє довголіттю. Тільки це почуття активізує відразу ж 12 ділянок головного мозку, відповідальних за пам’ять і рішучість, що робить людину успішною в повсякденних справах, і вкрай позитивно позначається на кар’єрі.

  Більш того, прихильність до особи протилежної статі сприяє виробленню кількох гормонів, основні з яких – окситоцин і дофамін – сприяють ефективній розумової діяльності, допомагають мозку приймати більш розумні рішення, а людину роблять щасливішою. Дивовижний вплив романтика діє на хворого на інфекційні захворювання – взаємозв’язок між закоханістю і високим імунітетом достовірно встановлена. Окрилений закоханістю організм ефективно бореться з патогенними мікроорганізмами ще до появи перших симптомів, і в результаті хвороба навіть не розвивається. Більш того, згідно з висновками китайських колег, любов позитивно впливає на весь мозок, змушуючи його структури перебудовуватися певним чином.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин