Екс-тренер «Шахтаря»: Ахметов був злий через те поразки, він подзвонив мені щодо зміни наставника

  63

  Як повідомляє портал Metaratings, екс-наставник «Шахтаря» Невіо Скала розповів розповів про те, як він вісім місяців 2002 року очолював «гірників».

  «Це був 2002 год. В той момент я якраз завершив свою співпрацю з «Бешикташем» в Туреччині. Одного разу мені зателефонували додому і почали говорити німецькою …

  Так, це був посередник в переговорах. Я добре знаю німецьку мову, так як одружений на жінці родом з Німеччини. Цей чоловік запитав мене, чи готовий я стати тренером «Шахтаря». Спочатку я відмовився, дуже не хотілося знову їхати в чужу лігу, де говорять чужою мовою. Але потім мені сказали: «Послухайте, Невіо, поговоріть з президентом« Шахтаря »у Відні. Вони відвезуть вас в Донецьк, покажуть тренувальну базу і все інше … »

  Я послухався поради. Дійсно, їх тренувальна база – це щось унікальне і абсолютно сучасне. Тому я вирішив очолити команду, незважаючи на те, що в цей момент чемпіонат був на зимовій паузі. Це не було питання грошей. Я відразу попросив президента підписати зі мною шестимісячний контракт, а потім повернутися до обговорення, коли ми зможемо досягти результату.

  Ми вперше в історії виграли чемпіонат і національний Кубок. Це стало можливим завдяки спільній роботі з хлопцями, з якими я відразу знайшов спільну мову. Це була сильна група на чолі з Тимощуком. Я вирішив дати йому капітанську пов’язку, так як у нього була харизма.

  Ми програли 1: 5 в Кубку УЄФА «Аустрії» в абсурдному матчі, і президент був злий на цей результат. Він подзвонив мені і висловив бажання змінити тренера. Я погодився. І ми розлучилися в хороших відносина », – сказав Скала в інтерв’ю офіційному сайту «Роми».

  Відзначимо, що в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи «Рома» та «Шахтар» поборються за путівку в чвертьфінал.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин