Google загрожує відключенням пошукової системи в Австралії

  23

  Схоже, компанії Google дуже набридли нападки з усіх боків, і вона сама вирішила перейти в наступ.

  Так, в Google загрожують відключенням пошукової системи в Австралії, якщо уряд країни введе особливий кодекс для учасників медіаринку.

  «Кодекс створює необґрунтований і некерований фінансовий та операційний ризик для нашого бізнесу. Якщо він в нинішньому вигляді стане законом, у нас не буде іншого вибору, окрім як закрити доступ до пошукової системи Google в Австралії », – пригрозила Мел Сільва, керуючий директор Google Australia.

  У свою чергу глава австралійського уряду Скотт Моррісон твердо заявив, що не має наміру «реагувати на загрози». Парламент повинен проголосувати за прийняття кодексу після 12 лютого.

  Додамо, що кодекс учасників медіаринку Австралії був запропонований ще в липні 2020 року. Основна його вимога — обов’язкове розміщення та оплата новинного контенту від ЗМІ Австралії, причому на першому етапі вимога торкнеться лише Google і Facebook. У компаніях відразу заявили, що документ нав’язує несправедливі норми і пообіцяли ввести обмеження на послуги для користувачів з Австралії.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин