Word для iPad отримав підтримку миші, а Excel – багатовіконний режим

  25

  Тепер працювати з популярними офісними додатками на iPad буде комфортніше. Потрібно лише під’єднати мишку.

  Компанія Microsoft досить активно допрацьовує свій офісний пакет додатків для iOS, додаючи все нові і нові функції. Наприклад, в цей раз розробники порадували власників iPad найважливішим оновленням, яке дійсно робить життя простішим. По-перше, тепер Microsoft Word підтримує роботу з мишею та трекпедом. Користувач може взяти абсолютно будь-який підтримуваний гаджет, включаючи Magic Keyboard, і використовувати його для редагування тексту, натискання на віртуальні кнопки інтерфейсу прямо як на комп’ютері. З мишкою і апаратною клавіатурою iPad в плані роботи з текстом поступатися комп’ютерам більше не буде.

  По-друге, тепер Excel дозволяє працювати з великим комфортом завдяки багато віконному режиму — користувач може одночасно відкривати відразу кілька документів і взаємодіяти з ними. Особливо функція буде корисна тим, хто працює з двома таблицями, бажаючи порівняти дані або перенести інформацію з одних осередків в інші — раніше для цього потрібно було витрачати більше часу. І, звичайно, важливо відзначити, що Word отримав аналогічну функцію набагато раніше — працювати з текстом, запускаючи відразу два документи на одному екрані, теж можна.

  По-третє, хоча програма PowerPoint для створення і демонстрації презентацій і не отримала ні одну з перерахованих вище функцій, додаток все ж отримав незначне оновлення з підтримкою Presenter Coach, яке дозволяє поліпшити презентації користувача. Звичайно, дані оновлення не стали сюрпризом, бо співробітники Microsoft ще в травні минулого року обіцяли реалізувати ці функції, але все одно апдейт приємний. Правда, варто уточнити, що для підтримки мишки і багатовіконного режиму на iPad користувачеві потрібна iPadOS 13 або новіше — на старих версіях системи даних функцій не буде.






  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин