Samsung може стати партнером Apple в розробці зум-об’єктива для iPhone 13

  91

  В мережі з’являється все більше повідомлень про смартфони лінійки iPhone 13. У свіжому звіті стверджується, що Apple планує співпрацювати з південнокорейськими компаніями в області створення перископічного об’єктива в майбутніх iPhone. Вказується, що компанією-партнером для проведення цих робіт може стати Samsung.

  Південнокорейська компанія досягла добрих результатів в області зуму на смартфонах, наприклад, флагмани компанії дозволяють здійснювати 100-кратне гібридне збільшення. На користь Samsung говорить і те, що недавно вона придбала компанію Corephotonis, яка розробляє технології масштабування для смартфонів. Нещодавно ця ізраїльська компанія подала в суд на Samsung і Apple за порушення патентних прав, але тепер вона куплена Samsung, і Apple доведеться співпрацювати зі своїм конкурентом. Проте, поки немає офіційних даних про те, що обидві компанії досягли угоди. Також точно невідомо, чи отримає iPhone 13 даний функціонал або він буде реалізований в наступних поколіннях смартфонів від Apple.

  Додамо, що в даний час всі основні конкуренти Apple встановлюють перископічні об’єктиви в свої смартфони. Даний функціонал є в Samsung Galaxy S20 Ultra, Huawei P40 Pro, Huawei Mate 40 Pro, Vivo X50 Pro+, OPPO Find X2 Pro і інших моделях.

  Джерело: Gizmochina

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин