Перша інформація про Apple A14 Bionic для iPhone 13

  74

  Масове виробництво Apple A15 Bionic має розпочатися в третьому кварталі наступного року.

  Минуло всього кілька днів після початку продажів смартфонів iPhone 12, а в мережі вже з’явилася інформація про новий телефон Apple, а точніше про однокристальну систему, яка буде в ньому використовуватися.

  Смартфони iPhone 12 оснащені однокристальною системою Apple A14 Bionic, тому наступне покоління мобільних телефонів компанії буде побудовано на базі Apple A15 Bionic. У повідомленні China Times йдеться, що Apple A15 Bionic буде проводитися з використанням 5-нанометрового технологічного процесу N5P силами компанії TSMC.

  Масове виробництво Apple A15 Bionic має розпочатися в третьому кварталі наступного року. Apple буде робити все для того, щоб уникнути будь-яких затримок. В цьому році компанії довелося відкласти запуск iPhone через проблеми з постачанням, викликаними пандемією коронавірусу.

  Нещодавно повідомлялося, що лінії TSMC з виробництва 5-нанометрових однокристальних систем повністю зарезервовані компанією Apple. Також відомо, що майже п’ята частина загального доходу компанії надходить TSMC від технологічного гіганта з Купертіно.

  Ймовірно, саме тому Samsung змогла отримати замовлення від Qualcomm на масове виробництво майбутньої флагманської однокристальної системи Snapdragon 875, яка також проводиться з використанням 5-нанометрового технологічного процесу.

  Такі виробники, як TSMC і Samsung, вже почали працювати над більш просунутими технологіями, які використовують 3-нм і навіть 2-нм техпроцеси.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин