Samsung представить абсолютно новий стилус S Pen, призначений для Galaxy Fold3

  78

  Samsung додасть підтримку стилуса в Galaxy Fold3, але для цього доведеться поміняти технологію, що використовується в стилусі.

  Ходили чутки, що гнучкий смартфон Galaxy Fold2 буде підтримувати стилус S Pen, однак цього не сталося. Тепер же Elec з посиланням на UBI Research повідомляє, що Samsung додасть підтримку стилуса в Galaxy Fold3, але для цього доведеться поміняти технологію, використовувану в стилусі.

  У лінійці Galaxy Notes використовується електромагнітний резонанс і пасивний стилус, який відрізняється хорошою точністю і малою затримкою при доступній ціні. Однак, як повідомляється, Samsung зіткнулася з труднощами при використанні теперішнього стилуса S Pen в зв’язці з ультратонким склом (UTG). Саме тому Galaxy Fold2 не отримав підтримку стилуса.

  Тепер Samsung працює над новим S Pen з активним електростатичним рішенням. Ця технологія дозволяє усунути такі проблеми, як зміщення і тремтіння курсору. Технологія пропонує точність, близьку до ідеальної, і підтримує розпізнавання нахилу. S Pen теж підтримує розпізнавання нахилу, але через принцип роботи технології, ця функція не завжди працює ідеально.

  Аналітики повідомляють, що Samsung подвоїть товщину скла UTG з 30 до 60 мкм, щоб воно могло витримувати тиск кінчика стилуса. Побоювання з приводу довговічності також є однією з причин відмови від підтримки S Pen в Fold2.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин