LiDAR в iPhone 12 Pro можна використовувати для визначення зросту людини

  169

  Apple спочатку говорила, що LiDAR потрібен не тільки для фото, він буде використовуватися і в додатках, пов’язаних з AR.

  iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max – дві моделі з нової серії смартфонів Apple, які отримали не тільки потрійну основну камеру, але і лідар, який використовується в фотозйомці та в додатках доповненої реальності. Раніше повідомлялося, що цей датчик більш просунутий, ніж той, що встановлений в iPad Pro 2020. Це може означати, що користувачам буде доступно більше можливостей. Зараз, наприклад, він дозволяє виміряти зріст людини.

  Хоча на перший погляд це здається непотрібним додатком, камера з лідаром на iPhone 12 Pro і 12 Pro Max дійсно може дати певні переваги. Зрозуміло, у міру того, як розробники будуть додавати підтримку лідара і пропонувати нові можливості в майбутньому.

  На поточний момент LiDAR-камеру можна використовувати, щоб швидко виміряти зріст людини, коли він стоїть або навіть сидить. Для цього потрібно спочатку запустити додаток Measure, який виявить людину в кадрі і автоматично виміряє її зріст. Тут же можна сфотографувати її з даними про зріст і поділитися знімком в соцмережах. Функція також присутня і на iPad Pro 2020.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин