Перші окуляри Apple з мікродисплеїв Sony будуть представлені вже 2021 році

  95

  Це стане важливим джерелом доходів Sony в найближчі роки.

  Японське видання Nikkan Kogyo Shimbun повідомляє, що Apple працює з Sony над технологією відображення, яка буде використовуватися в її гарнітурі доповненої реальності.

  Nikkan Kogyo Shimbun стверджує, що постачання мікродисплеїв для гарнітури Apple стане важливим джерелом доходів Sony в найближчі роки. За наявною інформацією, дисплей відрізняється високою якістю зображення при дуже компактних розмірах.

  Sony отримала замовлення на мікродісплея з органічною EL-панеллю. Він відрізняється високою якістю зображення, невеликими розмірами і масою. Нові пристрої доповненої і віртуальної реальності використовують оптичну технологію для проектування зображень, що відображаються на дисплеї, на лінзу перед очима.

  Крім того, в новому повідомленні говориться, що гарнітура Apple може бути випущена вже в 2021 році. Зовсім недавно Bloomberg повідомив, що Apple випустить гарнітуру доповненої реальності, призначену для ігор, десь у 2022 році, а сам продукт потенційно може бути анонсований вже в 2021 році.

  На даний момент очікується, що Apple розробляє два продукти: AR-гарнітуру для ігор і витончені окуляри доповненої реальності. Ігрова гарнітура нібито об’єднає в собі кращі технології AR і VR, щоб запропонувати вражаючі ігрові можливості і VR-контент.

  Тонкі і легкі окуляри будуть орієнтовані на повсякденне використання для навігації, отримання інформації про предмети і так далі.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин