Що нового буде в Android 12? Google розповіла про плани

  19

  Google хоче в Android 12 максимально спростити роботу зі сторонніми каталогами додатків.

  Google стабільна у своїх діях. У цьому місяці вона випустила щорічне оновлення власної мобільної операційної системи – Android 11. І одинадцяту ітерацію зеленого робота досить складно назвати однією з найбільш насичених в плані змін і нововведень. А що з Android 12? Можливо там нас чекає більше сюрпризів?

  Здавалося б, говорити про нову версію зеленого робота ще дуже рано, але дещо вже просочилося в мережу. Як виявилося, Google планує ще більше спростити установку і роботу зі сторонніми магазинами додатків. Підштовхнула компанію до такого рішення студія ігор Epic Games, яка влаштувала не так давно демарш проти політики Google в частині оплати комісійних.

  У своєму офіційному блозі, корпорація добра зробила заяву:

  «Кожен магазин може визначати свою бізнес-модель і споживчі особливості. Ця відкритість означає, що навіть якщо розробник і Google не домовилися про ділові умови, розробник все одно може поширювати софт на платформі Android. Ось чому, наприклад, Fortnite доступний безпосередньо в магазині Epic або в інших магазинах додатків, включаючи магазин Samsung Galaxy App».

  Але Google розуміє, що існують складнощі в роботі зі сторонніми джерелами софту, тому має намір спростити і вдосконалити цей процес:

  «Деякі розробники дали нам відгуки про те, як ми можемо покращити взаємодію з користувачем при установці іншого магазину додатків на їх пристрій. У відповідь на ці відгуки ми внесемо зміни в Android 12 (випуск Android в наступному році), щоб людям було ще простіше використовувати інші магазини додатків на своїх пристроях, при цьому намагаючись не порушувати заходи безпеки, прийняті в Android. Ми розробляємо все це зараз і з нетерпінням чекаємо можливості поділитися іншими в майбутньому!»

  Сьогодні система Android 11 максимально перестраховується і багаторазово запитує про те, чи дійсно користувач має намір завантажити додаток з альтернативного магазину. За словами компанії, робиться це заради безпеки і захисту користувачів. На даному етапі немає ясності, як Google планує змінити або пом’якшити в Android 12 умови доступу до контенту зі сторонніх джерел.

  Джерело: 9to5Google


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин