Huawei представила пристрій, який можна носити на вусі

  20

  І на руці, звісно, теж. 

  Компанія Huawei провела конференцію Smart Life, на якій вона представила новий розумний браслет Huawei Band B6, який за бажання можна від’єднати від ремінця і використовувати як гарнітуру Bluetooth.

  Браслет отримав 1,53-дюймовий вигнутий екран з щільністю пікселів 326 PPi і автоматичним регулюванням яскравості. Huawei Band B6 оснащений чипом Kirin A1, розробленим компанією Huawei, і підтримує новітній в галузі протокол Bluetooth 5.2.

  Також пристрій одержав функцію шумозаглушення і алгоритм поліпшення якості звуку при розмові. Huawei Band B6 підтримує підключення двох пристроїв одночасно. Ви також можете розмовляти телефоном, одночасно взаємодіючи з голосовим помічником.

  Компанія стверджує, що Huawei Band B6 працює 8 годин в режимі розмови. 10-хвилинної зарядки через роз’єм USB-C повинно вистачити для 4 годин у режимі розмови.

  Пристрій підтримує всебічний моніторинг стану здоров’я, включаючи замір частоти серцевих скорочень, контроль якості сну, рівня стресу, рівня кисню в крові і менструального циклу. Браслет підтримує 9 спортивних режимів.

  Huawei Band B6 підтримує інтелектуальні повідомлення, текстові повідомлення, вхідні дзвінки, будильники, розклад, прогноз погоди, управління відтворенням музики і дозволяє управляти камерою смартфона.

  Продажі почнуться 6 серпня за ціною 143 долари.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин