Флагман Xiaomi зі 120-ватною зарядкою пройшов сертифікацію

  279

  Імовірно, мова йде про Xiaomi Mi 10 Venti.

  У базі даних китайського регулятора 3C з’явився новий флагманський смартфон Xiaomi з підтримкою мереж п’ятого покоління, який оснащений зарядним пристроєм потужністю 120 Вт.

  У базі даних вказано, що смартфон буде випущений компанією Xiaomi Communication Technology, а його виробництво ведеться компанією Fuzhikang Precision Electronics Co. Також повідомляється, що зарядка здійснюється при напрузі 20 В і силі струму 6 А. Блок живлення має модельний номер MDY-12-ED, в його характеристиках зазначено, що його можна використовувати на висоті не більше 5000 м над рівнем моря.

  Імовірно, мова йде про Xiaomi Mi 10 Venti, який стане першим флагманським смартфоном компанії, оснащеним AMOLED-екраном з підтримкою частоти відновлення зображення 120 Гц. Очікується, що Xiaomi Mi 10 Venti буде оснащений однокристальною системою Snapdragon 865, а можливо, її розігнаною версією.

  З коробки смартфон буде працювати під управлінням MIUI 12. Що стосується ціни, то Xiaomi Mi 10 Venti може коштувати більше, ніж Xiaomi Mi 10 Pro, тобто понад 710 доларів.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин